Biežāk uzdotie jautājumi

1 - Kā sākt?

Reģistrējiet savu kontu mūsu platformā. Pēc reģistrēšanās Jums būs iespēja piedalīties izsolēs un veikt solījumus.


2 - Kā pieteikties dalībai izsolē?

Pie katras izsoles sludinājuma būs norādīts datums, līdz kuram personas var pieteikties dalībai attiecīgajā izsolē.


3 - Kas var piedalīties izsolē?

Izsolēs var piedalīties gan fiziskas, gan juridiskas personas, kas reģistrējušās Clartey’s mājas lapā.


4 - Vai varu piedalīties izsolē, ja neesmu reģistrējies?

Neautorizētam lietotājam ir iespēja apskatīt izsoles sludinājumus, apskatīt konkrētā sludinājuma attēlus un aprakstus. Lai piedalītos izsolē, nepieciešams reģistrēties Clartey’s mājas lapā.


5 - Kā notiek solīšana?

Pēc autorizēšanās savā profilā, attiecīgais dalībnieks varēs veikt solīšanu. Solīšanas process notiks tikai elektroniski, nospiežot attiecīgo pogu solīšanas logā.

Ja būsiet veicis solījumu, to nevarēs atsaukt vai mainīt. Solītājs izsoles laikā redz savas un citu solītās summas un solījuma reģistrēšanas laiku hronoloģiskā secībā, bet neredz citu solītāju vārdu, uzvārdu vai nosaukumu.

Ja pēc pogas "Solīt" nospiešanas jau ir pievienota likme, kas tobrīd ir augstākā, tad poga "Solīt" nebūs aktīva līdz netiks pārsolīta likme no kāda cita izsoles dalībnieka puses.


6 - Ja kāds veiks likmi pēdējā minūtē, vai man būs iespēja atkāroti pārsolīt pēc izsoles noteiktā laika?

Ja likme tiek veikta pēdējā izsoles minūtē, izsole automātiski tiek pagarināta par +5 minūtēm. Ja tās laikā vairs netiek veiktas likmes, tad izsole tiek slēgta ar pēdējo augstāko solīto summu.


7 - Kas notiek pēc izsoles beigām?

Pēc izsoles noslēgšanās, sazināsimies ar izsoles uzvarētāju, lai vienotos par darījuma veikšanas kārtību, kas ir atkarīga no izsolāmā objekta.Mūs vari atrast šeit